25.8.2014
Kategorie: PR

Autokoberce pro vaše auto

Máte rádi svůj automobil? Snažíte se o něj pečovat a nepovažujete jej za pouhý prostředek, sloužící k přepravě? S pohodlnější jízdou a se zlepšením vzhledu interiéru i exteriéru automobilu vám pomohou doplňky do auta. Přemýšlíte nad pořízením nových estetických krytů, koberců, záclon apod.? Pak právě internetový obchod s autodoplňky autovybava.sk jsou tím, co hledáte.

Velký výběr autokoberců

Náš internetový obchod s doplňky pro automobily se může pyšnit pestrou nabídkou koberců do auta, najde si opravdu každý. Nepřeberné množství koberců různých velikostí, materiálu i barev. Nabízíme autokoberce, které jsou vyrobeny z kvalitních textilií. Vyrábí se na míru, takže budou přesně odpovídat modelu auta, který vlastníte. Kromě přesného tvaru koberce se počítá také s velkou odolností a snadnou údržbou. Mimo to nabízíme i velký výběr gumových auto rohoží. Ty jsou obzvláště vhodné pro ty řidiče, u kterých dochází k častějšímu zašpinění podlahy. Jejich údržba je velmi jednoduchá.

autokoberce_02

Snadná údržba

Při nákupu koberců do auta si tak nemusíte dělat starosti s tím, bude-li daný typ sedět do vašeho vozidla. Tvarem bude sedět naprosto přesně. Koberce jsou také opatřeny protiskluzovým povrchem, díky kterému budou na podlaze sedět opravdu pevně. Gumové auto rohože, které koupíte zde,  můžete čistit proudem vody bez jakýchkoliv problémů. Koberec jednoduše vyndáte a proudem vody, případně hadrem či kartáčem vyčistíte a necháte oschnout. Poté můžete čistou auto rohožku vložit zpět do auta.

Náš internetový obchod nabízí opravdu velký výběr doplňků pro automobily, včetně zmíněných autokoberců. Ty jsou velmi vyhledávané. Původní koberce totiž nejsou vždy kvalitní a může dojít k jejich poškození, zákazníci také často hledají nové koberce s lepším povrchem. U nás najdete to, co potřebujete!

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: