30.3.2016
Kategorie: PR, Zdravá výživa

Dodržujete pitný režim a pijete kvalitní vodu?

Dodržování pitného režimu je pro správné fungování lidského organismu velmi důležité.  Při nedostatečném přísunu tekutin se velmi rychle dostavuje pocit únavy, tělo je náchylnější ke křečím a k bolesti hlavy. Snažte se tedy dodržovat pitný režim neustále. Při dodržování pitného režimu není důležité jen, kolik toho za den vypijete, ale jak kvalitní je voda, kterou pijete.

Má voda dostatečný obsah živin a minerálů?

Voda je pro lidské tělo také zdrojem mnoha důležitých živin a minerálů. Nebo by alespoň měla být. Zjistěte si, zda je vaše voda, kterou pijete dostatečně zásobená těmito živinami a zda v ní nejsou naopak obsažené ve větším množství látky, které by tam být neměly. Tento problém bývá často u vody z vodovodního řádu. Ale můžeme se sním setkat také u některých druhů vod v PET lahvích. Detailněji se tomuto tématu věnuje článek ZDE. Když nechcete pít vodu z řádu a nechcete do své domácnosti tahat ani vodu v PET lahvích, existuje ještě jedno řešení. Pořiďte si do domácnosti aquabar.

Stojany na barelovou vodu problém vyřeší

Velmi efektivním řešením problémů s pitnou vodou a její kvalitou jsou automaty na vodu. Ty se kromě kanceláří a komerčních budov stále více objevují i v českých domácnostech. Stačí vyhledat specializovanou firmu v této oblasti, která vám prodá nebo pronajme automat na vodu a bude do něho dodávat vodu v barelech. Specializované firmy v této oblasti nabízí vysoce kvalitní pramenitou vodu v barelech o objemu 19 litrů. Stojany na vodu je možné vybírat v mnoha velikostech a designech, takže se hodí do každé domácnosti. Do domácnosti si můžete pořídit i sodobar. Jak funguje?

Sodobar, který stačí napojit na vodovodní řád

Moderní výrobník sody stačí napojit na domácí vodovodní řád a pak už si jen užívat sodovku kdykoliv budete chtít. Mezi moderní přístroje na trhu se řadí sodobary od společnosti W-System. Tato společnost je specializována na nabídku automatů na vodu a sodobarů a dodává jen produkty nejvyšší kvality, které jsou řádně testované a pravidelně servisované. Navíc oproti konkurenčním produktům jsou i velmi rychlé.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: