12.10.2017
Kategorie: Hubnutí

Jak nejlépe spálit břišní tuk?

Věčná otázka a problém téměř každé ženy. Jak spálit břišní tuk? Pojďme si říci, jak na tento problém přirozenou cestou, a to bez podpory nejrůznějších hubnoucích přípravků nebo zeštíhlovacích pásů. Jde to i bez hladovění.

Ani dámy, ani pánové, rozhodně nechtějí mít na břiše pneumatiky. Břicho je jejich postrachem a nemusí jít rozhodně o obézní jedince. Jedná se zkrátka o problémovou partii, která trápí rovněž aktivně posilující jedince.

Tuk a tuky

Tuky se s oblibou usazují na partiích, které těžko ovládáme. Z břicha se odstraňuje nejhůře, navíc se v této oblasti vytváří takzvané tukové zásoby na horší časy. Jak se jich zbavit?

Tuky je v prvé řadě třeba pálit, nikoli ukládat. Ženy navíc kromě břicha trápí také problémové partie v podobě ukládání tuků v oblasti boků a stehen. Jelikož se v těchto partiích (+ na břiše) tuky ukládají daleko efektivněji, hůře se jich rovněž zbavujeme.

Tuku na břiše se zbavíte za pomocí posilování břišních svalů – MÝTUS!

Neuvěřitelné překvapení pro mnoho denně tvrdě trápících se jedinců v posilovně! Bohužel je to ale tak, břicho a tuky s ním maximálně vytvarujete, ale nezbavíte se jich. Je to podobné jako při jízdě na kole, či na takzvaném indoor cykling – tohle je cvičení k ničemu. Nejúčinnější cviky? – běžte běhat!

Hustota tukových buněk v oblasti břicha je nejvyšší

… proto tyto tuky vyběhejte. Běh je nejefektivnější fyzickou činností za účelem hubnutí. Výsledky zde nejprve pocítíte v oblasti prsou a břicha. Až po kýženém zhubnutí můžete začít posilovat v podobě zmiňované jízdy na kole nebo sedů lehů a podobných cviků známých z posilky.

Spalování tuku nejlépe stimuluje:

  • Běh,
  • poté cviky na posílení hýždí a stehen a břicha,
  • a nakonec cviky na posílení zbylých svalových partií.

Po zhubnutí na potřebná kila tedy začneme s dřepy, sklapovačkama, činkami, kliky, dřepy s výskokem, kliky s  tlesknutím a dalšími známými cviky, kterými se teď – před zhubnutím, trápíte zbytečně.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli:
Štítky:, ,