22.8.2018
Kategorie: PR

Nepodceňujte přepracovanost – když nemůžete dál, zvolněte a dopřejte si relax!

Opustila vás chuť něco dělat, máte problémy se spánkem, mění se vám nálady a často vás bolí celé tělo – doslova od hlavy až k patě? Většinou jde o důsledek kombinace vysokého pracovního nasazení, přemíry stresu a disharmonie mezi pracovním a soukromým životem. Jinými slovy: jste přepracovaní. Co s tím uděláte, je samozřejmě na vás, ovšem zdaleka nejlepším řešením je pravidelný relax.

Jen dovolená obvykle nestačí

Vzít si v práci týden dovolenou a odpočinout si, to je bezesporu skvělý nápad. Ale pak se váš život pravděpodobně opět vrátí do starých kolejí a zanedlouho budete opět v jednom kole. Proto byste měli najít způsob, jak zvolnit. A rozhodně nebude od věci, když si čas od času dopřejete pořádnou porci relaxace.

V Luhačovicích můžete odpočívat kdykoliv během roku. Augustiniánský dům si zamilujete!

K tomu, aby si vaše tělo i duše odpočinuly, nepotřebujete čtrnáctidenní dovolenou v tropech. Dokonce si nemusíte brát volno ani na týden. Vhodně zvolený víkendový wellness pobyt vydá za několik dovolených, a navíc vás nebude tolik stát. Ale kde se po něm poohlédnout? Místem relaxaci zaslíbeným jsou vyhlášené moravské lázně Luhačovice.

Luhačovice nabízí harmonické prostředí a spoustu možností, jak strávit volný čas. Pobyt si však užijete mnohem intenzivněji v případě ubytování v luxusním hotelu Augustiniánský dům. Historická stavba byla v Luhačovicích vybudována v letech 1902 – 1904 a momentálně patří k nejatraktivnějším wellness & spa v České republice.

Co se týče krátkodobého wellness pobytu, balíček pro dva zahrnuje: uvítací nápoj v lobby baru, ubytování v některém z komfortních klimatizovaných pokojů, bohatou snídani s výhledem do jedinečné zahrady, odpolední občerstvení a zlatý hřeb v podobě servírované večeře o třech chodech.  Zároveň získáte neomezený přístup do wellness & spa.

Jakmile jednou ochutnáte nezaměnitelné prostředí Augustiniánského domu, budete se zde rádi vracet a „dobíjet si baterky“. Stačí víkend a vrátíte se do všedního života jako znovuzrození.

Na nic nečekejte a objednejte si víkendový wellness pobyt ještě dnes!

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: