1.5.2020
Kategorie: PR

Originální mikiny od českých designérů – to je značka Utopy

Značka Utopy se svými mikinami i legínami ukazuje, že originální kvalitní a současně funkční móda může vznikat i u nás, v České republice. Tuto módu si rychle zamilujete.

Utopy k módě přistupuje jinak. Jde o slow fashion módu, která vám vydrží. Přesto se však netváří jako jiné módní značky, které staví na trvale udržitelném rozvoji. Nejde o oblečení, u kterého se filosofie podřizuje vzhledu. I udržitelná móda dokáže být originální, nepřehlédnutelná a pracovat s pro sport funkčními materiály.

Originální mikiny Utopy jsou při všech superlativech, kterými se mohou pochlubit, ryze českým výrobkem. Pouze materiál se nakupuje na Slovensku. Mikiny navrhli čeští designéři a ušily je české švadleny. Přesto nabízí světový design i kvalitu.

Čím jsou mikiny Utopy tak unikátní?

První vás na nich zaujmou úžasné barvy a vzory. Ty se tisknou speciální technologií, díky které se potisk nepoškodí a barvy nevyblednou ani po létech používání. Na mikinách nenajdete žádné štítky ani nášivky, které by vás tlačily při náročnějších aktivitách. Další vychytávku najdete v kapucích mikin. Jsou podšité síťkou, která chrání náš účes, když si kapuci nasadíme.

Sportovní mikina Utopy je funkčním kouskem našeho šatníku. Hodí se pro sportovní i volnočasové aktivity. Barevná mikina je skvělým doplněním dalšího sortimentu značky, originálních legín.

Pomozte ukázat, že český design je na špici

Pořiďte si nádherné barevné mikiny Utopy. Rozhodně v nich nezapadnete v davu. Navíc nosit originální český design i slow fashion módu je nejen trendy, ale přispíváte tím rovněž trvale udržitelnému rozvoji a dáváte práci českých švadlenkám.

Mikinám a módě Utopy snadno propadnete

Rozhodně nebudete chtít zůstat u jediného kousku. Utopy, to je téměř sbírková záležitost. Výhodou je, že tak úžasná móda nás současně motivuje k aktivnímu životnímu stylu. V mikině se budete chtít předvést, a tak sednete na kolo, obujete si in-line brusle, nebo alespoň vyrazíte na pořádnou procházku s pejskem.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: