27.8.2014
Kategorie: PR

Vybavte své auto na zimu novými pneumatikami

Můžete mít sebelepší automobil, bez kvalitních pneumatik to však s jízdními vlastnostmi nikdy nebude ono. Ať už přemýšlíte nad nákupem novým pneumatik do letního období, nebo vás právě čeká přesedlání na pneumatiky zimní, máme pro vás jednu radu – vybírejte s rozumem. Volte mezi kvalitou a cenou.

Levně a kvalitně

Stále panuje názor, že nízkou cenu kvalitní pneumatiky nekoupíte. To je samozřejmě omyl. Na trhu je opravdu velká konkurence mezi výrobci pneumatik, a tak se neustále předbíhají, jak kvalitou, tak cenou. Skvělým příkladem tohoto je právě náš internetový obchod, kde nabízíme nejlevnější pneumatiky – pneueshop.sk. Na první pohled vás zaujme nízká cena, ovšem ne za cenu nízké kvality! Nabízíme jen pneumatiky od osvědčených výrobců, se kterými jsou naši zákazníci dlouhodobě spokojení. A že jich není málo.

Když se blíží zima

Zákon je neúprosný – s příchodem zimního období musí řidiči vyměnit letní pneumatiky za zimní. Už jsme si na tento úkon zvykli a stal se pro nás rutinou. Ani sada zimních pneumatik však nevydrží věčně, přijde doba, kdy bude na čase pořídit novou sadu. Nákup berte jako investici na delší dobu, při správné údržbě vám takové pneumatiky mohou vydržet poměrně dlouhou dobu. Vyberte si naše zimní pneumatiky a připravte se na zimu.

pneu_02

Léto – dřina pro pneumatiky

Na druhé straně jsou letní pneumatiky opravdu velkými dříči. Většinu roku budou nasazeny na autě a budou v provozu dlouhou dobu, často i několik set kilometrů v tahu a při velkých vedrech. To vydrží jen ti nejlepší. Díky tomu, že nabízíme je kvalitní pneumatiky, nemusíte mít obavy ze špatné volby. Vyberte si letní pneumatiky z naší nabídky a ujeďte tisíce kilometrů bez starostí.

Bez pneumatik se zkrátka neobejdete. Je na vás, zda se rozhodnete pro kvalitní nebo nekvalitní pneumatiky. Také je na vás, rozhodnete-li se pro levná, nebo drahá kola. Věřte ale, že jde spojit obojí – levné i kvalitní. U nás ano.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli:
Štítky:, ,