23.4.2020
Kategorie: Hubnutí

Pomáhá ultrazvuková kavitace ke zbavení tuků?

Ultrazvuková kavitace je často nazývána jako liposukční alternativa. Je to další typ neinvazivní metody konturování těla, který snižuje výskyt tuku na těle.

V této metodě ultrazvukové vlny transformují vaše tukové buňky na mastné kyseliny. Vaše tělo může tyto mastné kyseliny zlikvidovat – nebudou se vás držet tak, jak to dělají tukové buňky. Ultrazvuková kavitace však není technicky postup na odbourání tuků. Liposukce cílí na tuk konkrétněji.

Co je kavitace?

Kavitace je neinvazivní léčba redukce tukům, která ultrazvukové technologie ke snížení tukových buněk v cílených částech těla. Je to upřednostňovaná volba pro každého, kdo nechce podstoupit extrémní možnosti, jako je liposukce, protože nezahrnuje žádné jehly ani chirurgický zákrok. Kromě toho nepotřebujete žádný čas na zotavení a je zcela bezbolestná – často trvá méně než hodinu. Zákrok vypadá podobně jako masáž a po každém zákroku bývá úbytek 1 – 4 cm.

Jak to funguje?

Ultrazvukové zařízení podobné tomu, které se používá při těhotenských skenech, se aplikuje na cílenou oblast společně se speciálně navrženým krémem. Toto zařízení přenáší koncentrované hladiny ultrazvukové energie, které cílí a ničí subkutánní tukové buňky v membráně tukových buněk. Tuk je pak dispergován do okolních buněk a recyklován do proteinů a glycerolu.

Na rozdíl od liposukce (která může být pro mnohé skličující a extrémní), kavitace je perfektní pro ty, kteří nechtějí přijmout žádná nadměrná opatření.

Bez zdravé stravy a pohybu to nejde

Nečekejte od zákroku zázraky. Věřte, že bez zdravé stravy a pohybu se hezké postavy nedočkáte. Kavitace je pouze pomocníkem, které můžete využít, pokud se vám nedaří hubnout. Mějte na paměti, že i po zdařilém zhubnutí je potřeba o své tělo pečovat a svou váhu si udržet zdravým životním stylem.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: