30.10.2017
Kategorie: PR

Za relaxací do Romantického Hotelu Mlýn Karlštejn

Nevíte, co s volným víkendem a rádi byste ho strávili tak, abyste se domů vrátili jako znovuzrození? V tom případě vám přijde vhod následující tip. Necelých 30 km od centra prahy najdete vyhlášený Romantický Hotel Mlýn Karlštejn, který se nachází v bezprostřední blízkosti proslulého gotického hradu. Kromě toho, že vám poslouží jako perfektní výchozí bod pro výlety do okolí, si zde užijete relaxaci v hotelovém wellness centru.

Odpočinout si a dobře se najíst

Ubytování u Karlštejna – Romantický Hotel Mlýn Karlštejn disponuje vlastním relaxačním centrem, ve kterém najdete vířivku, finskou saunu a moderně zařízené fitness centrum. Personál vám na přání zajistí občerstvení a další příjemné služby.

Pokud si odpočinete spíše u dobrého jídla, bude se vám zamlouvat menu hotelové rybí restaurace. Jedná se o stylový podnik se specialitami ze sladkovodních i mořských ryb, vybranými pokrmů z české i mezinárodní kuchyně a širokou nabídkou kvalitních vín. Další gurmánskou volbou je nedaleká moderní řecká restaurace Taverna U Ezopa, kde si přijdou na své milovníci tradičních řeckých pokrmů.

Co je k vidění v okolí hotelu?

Karlštejn a okolí patří k turisticky vyhledávaným cílům a byla by velká škoda, kdybyste celou dobu strávili pouze v hotelu (byť se vám bude útulné prostředí opouštět velmi těžko).

K nejzajímavějším místům patří rozhlehlý středověký hrad Karlštejn, v rámci kterého si můžete prohlédnout také expozici voskového muzea a betlémy v muzeu betlémů. Přímo v hotelu si lze zamluvit prohlídku karlštejnských vinic spojenou s občerstvením a degustací.

A jak je to se sportem? Poblíže hotelu se nachází také golfový rezort, běžecké a cyklistické trasy. V krásné karlštejnské přírodě jsou rovněž jedny z nejkrásnějších vápencových útesů zvaných Srbsko (např. Barrandova jeskyně, Blážina stěna, Štítek…), za kterými míří horolezci z celé republiky.

Zaujal vás článek? Podělte se o něj s přáteli: